Nieuws

Nieuwsberichten

Vacatures

Nieuwsbrief

Onderdelen

Originele onderdelen

Accessoires & Collectie

Wielenconfigurator

PartsPro zakelijk

Halfgeleiders

Diensten

Werkplaatsafspraak

Mobilo Service 24h & Garantie

Tyre Warranty

ServiceCare

Glass Repair

Testrit

Repair & Reconnect

Connectiviteit

Financiering & Verzekering

Contact

Vestigingen

Herentals

Afspraak maken (verkoop)

Team

Jobs

Nieuwsbrief

Mijn gegevens

Proefrit

Stock

MBCC icon Groep VDH - TAC

Modellen

MBCC icon Groep VDH - TAC

Certified

Groep VDH - Mercedes-Benz Team header

Team

Peter Duyck

Peter Duyck

General Manager

tel: 014 25 70 23

peter.duyck@groepvdh.be
Jan Druyts

Jan Druyts

AfterSales Manager

tel: 013 33 41 31

jan.druyts@groepvdh.be
Marc Goetschalckx

Marc Goetschalckx

Financial Manager

tel: 014 25 70 18

marc.goetschalckx@groepvdh.be
Danny Wuytack

Danny Wuytack

Sales Manager Trucks

tel: 0475 62 22 26

danny.wuytack@groepvdh.be

Chris Vandyck

Chris Vandyck

HR Coordinator

tel: 014 25 70 46

Chris.Vandyck@groepvdh.be

Evelien de Bruin

Evelien de Bruin

Receptie

tel: 014 25 70 25

info@groepvdh.be

Geert Van Dyck

Geert Van Dyck

Truck Business Advisor

tel: 0477 79 99 39

geert.van.dyck@groepvdh.be

Werner Aerts

Werner Aerts

Parts Manager

tel: 014 25 70 17

werner.aerts@groepvdh.be
Tim Van Herck

Tim Van Herck

Parts Officer

tel: 014 25 70 15

parts.herentals@groepvdh.be
Jan Dillen

Jan Dillen

Parts Officer

tel: 014 25 70 15

parts.herentals@groepvdh.be
Julie Van Dyck

Julie Van Dyck

Parts Administration Officer

tel: 014 25 70 15

julie.van.dyck@groepvdh.be
Kenny Reijnders

Kenny Reijnders

Key Accountmanager Parts

tel: 0472/33.51.36

kenny.reijnders@groepvdh.be

Johan Sleeckx

Johan Sleeckx

Supervisor Carrosserie

tel: 014 25 70 24

johan.sleeckx@groepvdh.be
Leen Smeuninx

Leen Smeuninx

Administration Officer Carrosserie

tel: 014 24 83 48

leen.smeuninx@groepvdh.be

Peter Duyck

Peter Duyck

General Manager

tel: 014 25 70 23

peter.duyck@groepvdh.be
Jan Druyts

Jan Druyts

AfterSales Manager

tel: 013 33 41 31

jan.druyts@groepvdh.be
Marc Goetschalckx

Marc Goetschalckx

Financial Manager

tel: 014 25 70 18

marc.goetschalckx@groepvdh.be
Danny Wuytack

Danny Wuytack

Sales Manager Trucks

tel: 0475 62 22 26

danny.wuytack@groepvdh.be
Joeri Wispenninck

Joeri Wispenninck

Site Manager

tel: 013 46 07 87

joeri.wispenninck@groepvdh.be

Chris Vandyck

Chris Vandyck

HR Coordinator

tel: 014 25 70 46

chris.vandyck@groepvdh.be

Davy Raymaekers

Davy Raymaekers

Administration & Warranty Officer

tel: 013 46 07 79

davy.raymaekers@groepvdh.be

Davy Raymaekers

Davy Raymaekers

Administration & Warranty Officer

tel: 013 46 07 79

davy.raymaekers@groepvdh.be

Werner Aerts

Werner Aerts

Parts Manager

tel: 014 25 70 17

werner.aerts@groepvdh.be
Alex Cypers

Alex Cypers

Parts Officer

tel: 013 46 07 76

parts.diest@groepvdh.be
Kristina Theys

Kristina Theys

Parts Officer

tel: 013 46 07 75

parts.diest@groepvdh.be
Kenny Reijnders

Kenny Reijnders

Key Accountmanager Parts

tel: 0472/33.51.36

kenny.reijnders@groepvdh.be

Peter Duyck

Peter Duyck

General Manager

tel: 014 25 70 23

peter.duyck@groepvdh.be
Jan Druyts

Jan Druyts

AfterSales Manager

tel: 013 33 41 31

jan.druyts@groepvdh.be
Marc Goetschalckx

Marc Goetschalckx

Financial Manager

tel: 014 25 70 18

marc.goetschalckx@groepvdh.be
Danny Wuytack

Danny Wuytack

Sales Manager Trucks

tel: 0475 62 22 26

danny.wuytack@groepvdh.be
Kelly Heylen

Kelly Heylen

Site Manager

tel: 014 31 56 74

kelly.heylen@groepvdh.be

Chris Vandyck

Chris Vandyck

HR Coordinator

tel: 014 25 70 46

chris.vandyck@groepvdh.be

Evi Heyligen

Evi Heyligen

Service Advisor

tel: 014 34 64 72

service.mol@groepvdh.be

Werner Aerts

Werner Aerts

Parts Manager

tel: 014 25 70 17

werner.aerts@groepvdh.be
Stef Haest

Stef Haest

Parts Officer

tel: 014 34 64 73

parts.mol@groepvdh.be
Kenny Reijnders

Kenny Reijnders

Key Accountmanager Parts

tel: 0472/33.51.36

kenny.reijnders@groepvdh.be