Nieuws

Nieuwsberichten

Vacatures

Nieuwsbrief

Onderdelen

Originele onderdelen

Accessoires & Collectie

Wielenconfigurator

PartsPro zakelijk

Diensten

Werkplaatsafspraak

Mobilo Service 24h & Garantie

Tyre Warranty

ServiceCare

Glass Repair

Testrit

Repair & Reconnect

Connectiviteit

Financiering & Verzekering

Contact

Vestigingen

Herentals

Mol

Diest

Team

Reviews

Jobs

Nieuwsbrief

Mijn gegevens

Proefrit

Stock

MBCC icon Groep VDH - TAC

Online Showroom

MBCC icon Groep VDH - TAC

Certified

Groep VDH - Mercedes-Benz Team header

Team

Peter Duyck

Peter Duyck

General Manager

tel: 014 25 70 23

peter.duyck@groepvdh.be
Jan Druyts

Jan Druyts

AfterSales Manager

tel: 013 33 41 31

jan.druyts@groepvdh.be
Marc Goetschalckx

Marc Goetschalckx

Financial Manager

tel: 014 25 70 18

marc.goetschalckx@groepvdh.be
Peter Langley

Peter Langley

Sales Manager Cars

tel: 0477 58 45 93

peter.langley@groepvdh.be

Chris Vandyck

Chris Vandyck

HR Coordinator

tel: 014 25 70 46

Chris.Vandyck@groepvdh.be

Evelien de Bruin

Evelien de Bruin

Receptie

tel: 014 25 70 25

info@groepvdh.be

Piet Van Look

Piet Van Look

Sales Advisor Cars

tel: 0475 53 07 53

piet.vanlook@groepvdh.be
Tom Vanrintel

Tom Vanrintel

Sales Advisor Cars

tel: 0475 35 04 93

tom.vanrintel@groepvdh.be
Kris Windey

Kris Windey

Sales Advisor Cars

tel: 0496 64 51 26

kris.windey@groepvdh.be
William Baetens

William Baetens

Sales Advisor Cars

tel: 0476 72 65 54

william.baetens@groepvdh.be
Nick Verheyen

Nick Verheyen

Product Expert

tel: 014 24 83 47

Nick.verheyen@groepvdh.be
Philippe Herremans

Philippe Herremans

Fleet Ambassador

tel: 0472 01 39 31

philippe.herremans@groepvdh.be

Ronny Van Den Putte

Ronny Van Den Putte

Service Advisor Cars

tel: 014 25 70 10

service.pkw@groepvdh.be
Bob Helsen

Bob Helsen

Administration Officer Cars

tel: 014 25 70 29

service.pkw@groepvdh.be
Hans Boven

Hans Boven

Technical Supervisor Cars

tel: 014 25 70 10

hans.boven@groepvdh.be
Dries Hens

Dries Hens

Service Advisor Cars

tel: 014 25 70 10

service.pkw@groepvdh.be

Tim Van Herck

Tim Van Herck

Parts Officer

tel: 014 25 70 15

parts.herentals@groepvdh.be
Jan Dillen

Jan Dillen

Parts Officer

tel: 014 25 70 15

parts.herentals@groepvdh.be
Julie Van Dyck

Julie Van Dyck

Parts Administration Officer

tel: 014 25 70 15

julie.van.dyck@groepvdh.be
Werner Aerts

Werner Aerts

Parts Manager

tel: 014 25 70 17

werner.aerts@groepvdh.be
Kenny Reijnders

Kenny Reijnders

Key Accountmanager Parts

tel: 0472/33.51.36

kenny.reijnders@groepvdh.be

Johan Sleeckx

Johan Sleeckx

Supervisor Carrosserie

tel: 014 25 70 24

johan.sleeckx@groepvdh.be
Leen Smeuninx

Leen Smeuninx

Administration Officer Carrosserie

tel: 014 24 83 48

leen.smeuninx@groepvdh.be

Peter Duyck

Peter Duyck

General Manager

tel: 014 25 70 23

peter.duyck@groepvdh.be
Jan Druyts

Jan Druyts

AfterSales Manager

tel: 013 33 41 31

jan.druyts@groepvdh.be
Joeri Wispenninck

Joeri Wispenninck

Site Manager

tel: 013 46 07 87

joeri.wispenninck@groepvdh.be
Marc Goetschalckx

Marc Goetschalckx

Financial Manager

tel: 014 25 70 18

marc.goetschalckx@groepvdh.be
Peter Langley

Peter Langley

Sales Manager Cars

tel: 0477 58 45 93

peter.langley@groepvdh.be

Chris Vandyck

Chris Vandyck

HR Coordinator

tel: 014 25 70 46

chris.vandyck@groepvdh.be

Kurt Van Buitenen

Kurt Van Buitenen

Sales Advisor Cars

tel: 0474 67 43 58

kurt.van.buitenen@groepvdh.be
Jan Morisse

Jan Morisse

Sales Advisor Cars

tel: 0468 07 02 03

Jan.Morisse@groepvdh.be
Nick Verheyen

Nick Verheyen

Product Expert

tel: 014 24 83 47

Nick.verheyen@groepvdh.be
Philippe Herremans

Philippe Herremans

Fleet Ambassador

tel: 0472 01 39 31

philippe.herremans@groepvdh.be
Stefan Van de Leur

Stefan Van de Leur

Sales Advisor Vans

tel: 0472 52 40 70

stefan.van.de.leur@groepvdh.be

Peter Jannes

Peter Jannes

Service Advisor

tel: 013 46 07 89

service.diest@groepvdh.be
Pieter Severi

Pieter Severi

Service Advisor

tel: 013 46 07 85

pieter.severi@groepvdh.be
Hugo Trekels

Hugo Trekels

Technical Supervisor Cars

tel: 013 46 07 77

hugo.trekels@groepvdh.be
Davy Raymaekers

Davy Raymaekers

Administration & Warranty Officer

tel: 013 46 07 79

davy.raymaekers@groepvdh.be
Jochen Croes

Jochen Croes

Service Advisor

tel: 013 46 07 89

service.diest@groepvdh.be
Robin Vanderplasschen

Robin Vanderplasschen

Service Advisor

tel: 013 46 07 89

service.diest@groepvdh.be

Davy Raymaekers

Davy Raymaekers

Administration & Warranty Officer

tel: 013 46 07 79

davy.raymaekers@groepvdh.be

Tom Laenen

Tom Laenen

Parts Officer

tel: 013 46 07 75

parts.diest@groepvdh.be
Alex Cypers

Alex Cypers

Parts Officer

tel: 013 46 07 76

parts.diest@groepvdh.be
Werner Aerts

Werner Aerts

Parts Manager

tel: 014 25 70 17

werner.aerts@groepvdh.be
Kenny Reijnders

Kenny Reijnders

Key Accountmanager Parts

tel: 0472/33.51.36

kenny.reijnders@groepvdh.be

Peter Duyck

Peter Duyck

General Manager

tel: 014 25 70 23

peter.duyck@groepvdh.be
Jan Druyts

Jan Druyts

AfterSales Manager

tel: 013 33 41 31

jan.druyts@groepvdh.be
Marc Goetschalckx

Marc Goetschalckx

Financial Manager

tel: 014 25 70 18

marc.goetschalckx@groepvdh.be
Kelly Heylen

Kelly Heylen

Site Manager

tel: 014 31 56 74

kelly.heylen@groepvdh.be
Peter Langley

Peter Langley

Sales Manager Cars

tel: 0477 58 45 93

peter.langley@groepvdh.be

Chris Vandyck

Chris Vandyck

HR Coordinator

tel: 014 25 70 46

chris.vandyck@groepvdh.be

Guy Adriaensen

Guy Adriaensen

Sales Advisor Cars

tel: 0472 52 40 08

guy.adriaensen@groepvdh.be
Stef Jacobien

Stef Jacobien

Sales Advisor Cars

tel: 0473 73 00 93

stef.jacobien@groepvdh.be
Nick Verheyen

Nick Verheyen

Product Expert

tel: 014 24 83 47

Nick.verheyen@groepvdh.be
Philippe Herremans

Philippe Herremans

Fleet Ambassador

tel: 0472 01 39 31

philippe.herremans@groepvdh.be

Raf Leen

Raf Leen

Service Advisor

tel: 014 34 64 72

raf.leen@groepvdh.be
Evi Heyligen

Evi Heyligen

Service Adviseur

tel: 014 34 64 72

service.mol@groepvdh.be
Kristof Klockaerts

Kristof Klockaerts

Service Advisor

tel: 014 34 64 72

service.mol@groepvdh.be
Tommy Sterckx

Tommy Sterckx

Technical Supervisor

tel: 014 34 64 72

tommy.sterckx@groepvdh.be
Pieter Severi

Pieter Severi

Service Adviseur

tel: 013 46 07 82

pieter.severi@groepvdh.be
Dieter Claes

Dieter Claes

Service Advisor

tel: 014 34 64 72

service.mol@groepvdh.be

Werner Aerts

Werner Aerts

Parts Manager

tel: 014 25 70 17

werner.aerts@groepvdh.be
Kenny Reijnders

Kenny Reijnders

Key Accountmanager Parts

tel: 0472/33.51.36

kenny.reijnders@groepvdh.be
Axel Verbijlen

Axel Verbijlen

Parts Officer

tel: 014 34 64 73

parts.mol@groepvdh.be

Johan Sleeckx

Johan Sleeckx

Supervisor Carrosserie

tel: 014 25 70 24

johan.sleeckx@groepvdh.be
Leen Smeuninx

Leen Smeuninx

Administration Officer Carrosserie

tel: 014 24 83 48

leen.smeuninx@groepvdh.be